Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Tur Rehberliği

Profesyonel Turist Rehberliği hizmeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Profesyonel Turist Rehberliği kokartına sahip kişiler tarafından verilebilir.

Son yıllarda uluslararası alanda büyük gelişme gösteren Türk ekonomisiyle bağlantılı olarak, yabancı firmaların ülkemizde yapmış oldukları yatırımlarda ve Türk firmalarının dış pazarlara açılımında bir artış gözlenmektedir. Bu artan iş hacmiyle birlikte, uluslararası ticaret yapan firmaların bu ticari ilişkilerinden kaynaklanan karşılıklı ziyaretleri de artmaktadır.

Ülkemizde, son yıllarda düzenlenen uluslararası konferans, kongre, seminer, fuar ve çeşitli spor organizasyonlarında da oldukça önemli bir artış kaydedilmektedir.

Yabancılarla olan tüm bu turistik, ticari ve kültürel ilişkilerinizde, farklı ülkelerden, farklı dillerden misafirleriniz olacaktır.

Pos Tercüme farklı sektörlerde çok sayıda firmaya dış ticaret faaliyetlerinde ve tüm uluslararası ilişkilerinde, deneyimli tercüman ve profesyonel turist rehberi kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde prensip edindiğimiz başlıca ilkelerimiz;

  • Hizmet verdiğimiz firmanın menfaatlerinin ön planda tutulması,
  • Yazılı ve sözlü olarak yapılan tüm görüşme, toplantı ve çevirilerin gizliliğine özen gösterilmesi,
  • Firma misafirlerinin en güzel şekilde ağırlanarak onlara ülkemizin misafirperverlik değerlerinin gösterilmesi ve ülkelerine memnun bir şekilde dönmelerinin sağlanması,
  • Firmalardan gelen rehber ve tercüman taleplerinde, firmanın faaliyet alanı, misafirlerin geldiği ülke, konuştukları dil ve beklentileri dikkate alınarak, en uygun kişinin görevlendirilmesi.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’