Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Telefonda Çeviri Hizmeti

Çağımızda uluslararası ticaretin gelişimi ile beraber insanlar arası iletişim ihtiyacı kaçınılmaz olmuştur. Bu iletişimin en hızlı ve ekonomik yolu telekonferans sistemidir. Farklı şehir veya ülkelerde bulunan aynı dili konuşmayan bu bireyler arasında telefon yoluyla iletişimi sağlamak amacıyla geliştirilmiş telefonda çeviri hizmeti şirketimizin sunduğu hizmetler arasındadır.

Tercüman bir veya daha fazla katılımcı arasında tercüme hizmetini gerçekleştirerek bireyler arası iletişimi sağlar. Çoğu zaman, telefonda çeviri hizmeti ardışık olarak gerçekleştirilmektedir. Tercüman konuşmayı dinleyerek, not alır ve sonra diğer dile çevirerek kişiler arasında aktarım yapar. Görüntülü olarak da gerçekleştirilebilen telefonda tercüme hizmeti mesafeleri ortadan kaldırır birebir iletişim imkanı verir. Bulunduğunuz mekana bağlı kalmadan aldığınız bu hizmet zaman ve maliyet açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Telefonda tercüme hizmetimizden yararlanmak için ihtiyacınız olan tercüme dilini ve görüşme saatinizi bize bildirmeniz yeterli. Şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 erişilebilir uzman tercüman kadrosu ile yüksek kalitede telefonda çeviri hizmetini garanti eder.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’