Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Litvanca Tercüme

Litvanca – Türkçe Tercüme: Litvanca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Litvancaya ve Litvancadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Litvanca Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Litvanca yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Litvanca Yeminli Tercüme : ( Litvanca Noter Tasdikli Çeviri) : Litvanca- Türkçe veya Türkçe- Litvanca noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Litvanca yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Litvanca Apostil Çevirisi - Litvanca diploma Çevirisi - Litvanca Pasaport Çevirisi - Litvanca Sabıka Kaydı Çevirisi - Litvanca Doğum Belgesi Çevirisi - Litvanca Ölüm Belgesi Çevirisi - Litvanca Kimlik Belgesi Çevirisi - Litvanca Dilekçe Çevirisi - Litvanca Diploma Çevirisi - Litvanca Ehliyet Çevirisi - Litvanca İkametgâh Çevirisi - Litvanca Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Litvanca Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Litvanca Vergi Levhası Çevirisi - Litvanca Tapu Çevirisi - Litvanca Vize Belgesi Çevirisi vs.

Litvanca Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Litvanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Litvanca Gümrük Belgesi Çevirisi - Litvanca Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Litvanca Analiz Raporları Çevirisi - Litvanca Patent Başvuru Çevirisi - Litvanca Fizibilite Raporları Çevirisi - Litvanca Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Litvanca Teknik Şartname Çevirisi - Litvanca Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Litvanca Harita ve Kadastro Çevirisi - Litvanca Gazete Makalesi Çevirisi - Litvanca Kitap Çevirisi -Litvanca Dergi Çevirisi - Litvanca Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Litvanca Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Litvanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Litvanca Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Litvanca Mali Tablo Çevirisi - Litvanca Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Litvanca Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Litvanca Araştırma Çevirisi - Litvanca Beyan Çevirisi - Litvanca Fatura Çevirisi - Litvanca Mali Tablo Çevirisi - Litvanca Poliçe Çevirisi - Litvanca Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Litvanca Faaliyet Belgesi Çevirisi - Litvanca İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Litvanca Ekspertiz Rapor Çevirisi - Litvanca Proje Çevirisi - Litvanca Çizelge Çevirisi - Litvanca Ticari Sözleşme Çevirisi - Litvanca Sermaye Değişiklik Çevirisi - Litvanca Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Litvanca Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Litvanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Litvanca Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Litvanca Laboratuvar Testleri Çevirisi –Litvanca Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Litvanca Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Litvanca Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Litvanca Ürün Pazarlama Çevirisi - Litvanca Uzman Raporları Çevirisi - Litvanca Sağlık Raporu Çevirisi - Litvanca Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Litvanca Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Litvanca Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Litvanca Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Litvanca Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Litvanca Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Litvanca Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Litvanca Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Litvanca Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Litvanca Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Litvanca Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Litvanca tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Litvanca- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Litvanca-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Litvanca-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Litvanca simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Litvanca- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Litvancadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’