Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Letonca Tercüme

Letonca – Türkçe Tercüme: Letonca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Letoncaya ve Letoncadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Letonca Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Letonca yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Letonca Yeminli Tercüme : ( Letonca Noter Tasdikli Çeviri) : Letonca- Türkçe veya Türkçe- Letonca noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Letonca yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Letonca Apostil Çevirisi - Letonca diploma Çevirisi - Letonca Pasaport Çevirisi - Letonca Sabıka Kaydı Çevirisi - Letonca Doğum Belgesi Çevirisi - Letonca Ölüm Belgesi Çevirisi - Letonca Kimlik Belgesi Çevirisi - Letonca Dilekçe Çevirisi - Letonca Diploma Çevirisi - Letonca Ehliyet Çevirisi - Letonca İkametgâh Çevirisi - Letonca Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Letonca Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Letonca Vergi Levhası Çevirisi - Letonca Tapu Çevirisi - Letonca Vize Belgesi Çevirisi vs.

Letonca Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Letonca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Letonca Gümrük Belgesi Çevirisi - Letonca Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Letonca Analiz Raporları Çevirisi - Letonca Patent Başvuru Çevirisi - Letonca Fizibilite Raporları Çevirisi - Letonca Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Letonca Teknik Şartname Çevirisi - Letonca Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Letonca Harita ve Kadastro Çevirisi - Letonca Gazete Makalesi Çevirisi - Letonca Kitap Çevirisi -Letonca Dergi Çevirisi - Letonca Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Letonca Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Letonca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Letonca Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Letonca Mali Tablo Çevirisi - Letonca Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Letonca Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Letonca Araştırma Çevirisi - Letonca Beyan Çevirisi - Letonca Fatura Çevirisi - Letonca Mali Tablo Çevirisi - Letonca Poliçe Çevirisi - Letonca Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Letonca Faaliyet Belgesi Çevirisi - Letonca İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Letonca Ekspertiz Rapor Çevirisi - Letonca Proje Çevirisi - Letonca Çizelge Çevirisi - Letonca Ticari Sözleşme Çevirisi - Letonca Sermaye Değişiklik Çevirisi - Letonca Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Letonca Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Letonca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Letonca Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Letonca Laboratuvar Testleri Çevirisi –Letonca Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Letonca Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Letonca Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Letonca Ürün Pazarlama Çevirisi - Letonca Uzman Raporları Çevirisi - Letonca Sağlık Raporu Çevirisi - Letonca Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Letonca Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Letonca Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Letonca Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Letonca Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Letonca Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Letonca Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Letonca Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Letonca Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Letonca Epikriz Raporu Çevirisi vs.


Letonca Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Letonca tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Letonca- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Letonca-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Letonca-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Letonca simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Letonca- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Letoncadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’