Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Kırgızca Tercüme

Kırgızca – Türkçe Tercüme: Kırgızca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Kırgızcaya ve Kırgızcadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Kırgızca Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Kırgızca yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Kırgızca Yeminli Tercüme : ( Kırgızca Noter Tasdikli Çeviri) : Kırgızca- Türkçe veya Türkçe- Kırgızca noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Kırgızca yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kırgızca Apostil Çevirisi - Kırgızca diploma Çevirisi - Kırgızca Pasaport Çevirisi - Kırgızca Sabıka Kaydı Çevirisi - Kırgızca Doğum Belgesi Çevirisi - Kırgızca Ölüm Belgesi Çevirisi - Kırgızca Kimlik Belgesi Çevirisi - Kırgızca Dilekçe Çevirisi - Kırgızca Diploma Çevirisi - Kırgızca Ehliyet Çevirisi - Kırgızca İkametgâh Çevirisi - Kırgızca Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Kırgızca Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Kırgızca Vergi Levhası Çevirisi - Kırgızca Tapu Çevirisi - Kırgızca Vize Belgesi Çevirisi vs.

Kırgızca Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Kırgızca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kırgızca Gümrük Belgesi Çevirisi - Kırgızca Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Kırgızca Analiz Raporları Çevirisi - Kırgızca Patent Başvuru Çevirisi - Kırgızca Fizibilite Raporları Çevirisi - Kırgızca Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Kırgızca Teknik Şartname Çevirisi - Kırgızca Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Kırgızca Harita ve Kadastro Çevirisi - Kırgızca Gazete Makalesi Çevirisi - Kırgızca Kitap Çevirisi -Kırgızca Dergi Çevirisi - Kırgızca Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Kırgızca Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Kırgızca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kırgızca Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Kırgızca Mali Tablo Çevirisi - Kırgızca Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Kırgızca Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Kırgızca Araştırma Çevirisi - Kırgızca Beyan Çevirisi - Kırgızca Fatura Çevirisi - Kırgızca Mali Tablo Çevirisi - Kırgızca Poliçe Çevirisi - Kırgızca Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Kırgızca Faaliyet Belgesi Çevirisi - Kırgızca İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Kırgızca Ekspertiz Rapor Çevirisi - Kırgızca Proje Çevirisi - Kırgızca Çizelge Çevirisi - Kırgızca Ticari Sözleşme Çevirisi - Kırgızca Sermaye Değişiklik Çevirisi - Kırgızca Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Kırgızca Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Kırgızca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Kırgızca Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Kırgızca Laboratuvar Testleri Çevirisi –Kırgızca Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Kırgızca Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Kırgızca Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Kırgızca Ürün Pazarlama Çevirisi - Kırgızca Uzman Raporları Çevirisi - Kırgızca Sağlık Raporu Çevirisi - Kırgızca Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Kırgızca Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Kırgızca Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Kırgızca Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Kırgızca Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Kırgızca Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Kırgızca Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Kırgızca Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Kırgızca Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Kırgızca Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Kırgızca Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Kırgızca tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Kırgızca- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Kırgızca-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Kırgızca-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Kırgızca simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Kırgızca- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Kırgızcadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’