Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Hastane Tercümanı

Türkiye Dünya sıralamasında ilk 10 ülke arasına girdiği sağlık turizminde büyük ilerleme göstermiştir. Her geçen gün yurtdışından gelen yabancı hasta sayısının artmasının doğurduğu bir ihtiyaç olan hastane tercümanı Pos Tercüme bünyesinde önemli bir yer almaktadır. Sağlık alanında yapılacak en küçük hatanın büyük sonuçlar doğuracağı farkındalığıyla hastanelere yönlendireceğimiz tercümanlarımızı, eğitimini sağlık üzerine tamamlamış veya uzun yıllar hastanelerde görev almış hastane tercüman ekibimizden seçmekteyiz.

Hastane tercümanlarımız doktor- hasta arasındaki köprüyü kurup tedavinin ilk aşamasından sonuna kadar hastaların yanında yer alır. Hastaların ülkelerine dönmelerinin ardından telekonferans yöntemiyle hasta, doktor iletişiminin devamını sağlayarak hastalara destek olmaktadır. Bu süreçte sağlık hizmetinden yararlanan bireylerin sağlık durumlarına ve kişisel hayatına ilişkin bilgilerin gizliliği esastır.

Pos Tercüme Bürosu olarak Türkiye genelinde hastanelerde oluşan tercüman ihtiyaçlarına, 7 gün 24 saat İngilizce, Arapça, Rusça ve Almanca dilleri başta olmak üzere tüm dillerde sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunmaktayız.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’