Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Fransızca Tercüme

Fransızca, Hint-Avrupa dillerinin Roman grubuna aittir. Bu nedenle de İtalyanca, İspanyolca, Katalanca, Portekizce, Romence ile yakından akrabadır. Fransızca dünya genelinde 50’den fazla ülkede 220 milyon kişi tarafından konuşulduğundan dünya dillerinden sayılmaktadır. Fransa’nın yanı sıra Kanada, İsviçre, Belçika, Haiti ve Batı ve Orta Afrika’da pek çok ülkenin resmi dili olmasının dışında Arapça konuşulan Kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya’da ikinci dildir.

Almanca ve İngilizcenin yanında Fransızca Avrupa Birliği’nin en önemli resmi ve iş dilidir. Diğer sebeplerin dışında bunun en büyük nedeni Fransa’nın Avrupa Birliği kurucu üyelerinden biri olması ve pek çok AB-Enstitüsünün, Fransızca konuşulan şehirlerde bulunmasıdır. Fransızca diplomasinin her zaman için ikinci dilidir. Fransızca Türkçeyi de etkilemiş olup Türkçe içinde pek çok Fransızca kökenli kelime bulunmaktadır.

Fransızca – Türkçe Tercüme: Fransızca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Fransızcaya ve Fransızcadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’