Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Flemenkçe Tercüme

Flemenkçe – Türkçe Tercüme: Flemenkçe çeviri hizmeti veren Pos Tercüme, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Flemenkçeye ve Flemenkçeden Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Flemenkçe Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Hizmetleri Flemenkçe yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Flemenkçe Yeminli Tercüme : ( Flemenkçe Noter Tasdikli Çeviri) : Flemenkçe- Türkçe veya Türkçe- Flemenkçe noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Flemenkçe yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Flemenkçe Apostil Çevirisi - Flemenkçe diploma Çevirisi - Flemenkçe Pasaport Çevirisi - Flemenkçe Sabıka Kaydı Çevirisi - Flemenkçe Doğum Belgesi Çevirisi - Flemenkçe Ölüm Belgesi Çevirisi - Flemenkçe Kimlik Belgesi Çevirisi - Flemenkçe Dilekçe Çevirisi - Flemenkçe Diploma Çevirisi - Flemenkçe Ehliyet Çevirisi - Flemenkçe İkametgâh Çevirisi - Flemenkçe Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Flemenkçe Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Flemenkçe Vergi Levhası Çevirisi - Flemenkçe Tapu Çevirisi - Flemenkçe Vize Belgesi Çevirisi vs.

Flemenkçe Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Flemenkçe tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Flemenkçe Gümrük Belgesi Çevirisi - Flemenkçe Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Flemenkçe Analiz Raporları Çevirisi - Flemenkçe Patent Başvuru Çevirisi - Flemenkçe Fizibilite Raporları Çevirisi - Flemenkçe Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Flemenkçe Teknik Şartname Çevirisi - Flemenkçe Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Flemenkçe Harita ve Kadastro Çevirisi - Flemenkçe Gazete Makalesi Çevirisi - Flemenkçe Kitap Çevirisi -Flemenkçe Dergi Çevirisi - Flemenkçe Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Flemenkçe Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Flemenkçe tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Flemenkçe Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Flemenkçe Mali Tablo Çevirisi - Flemenkçe Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Flemenkçe Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Flemenkçe Araştırma Çevirisi - Flemenkçe Beyan Çevirisi - Flemenkçe Fatura Çevirisi - Flemenkçe Mali Tablo Çevirisi - Flemenkçe Poliçe Çevirisi - Flemenkçe Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Flemenkçe Faaliyet Belgesi Çevirisi - Flemenkçe İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Flemenkçe Ekspertiz Rapor Çevirisi - Flemenkçe Proje Çevirisi - Flemenkçe Çizelge Çevirisi - Flemenkçe Ticari Sözleşme Çevirisi - Flemenkçe Sermaye Değişiklik Çevirisi - Flemenkçe Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Flemenkçe Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Flemenkçe tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Flemenkçe Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Flemenkçe Laboratuvar Testleri Çevirisi –Flemenkçe Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Flemenkçe Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Flemenkçe Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Flemenkçe Ürün Pazarlama Çevirisi - Flemenkçe Uzman Raporları Çevirisi - Flemenkçe Sağlık Raporu Çevirisi - Flemenkçe Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Flemenkçe Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Flemenkçe Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Flemenkçe Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Flemenkçe Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Flemenkçe Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Flemenkçe Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Flemenkçe Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Flemenkçe Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Flemenkçe Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Flemenkçe Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Hizmetleri olarak geniş Flemenkçe tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Flemenkçe- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Flemenkçe-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Flemenkçe-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Flemenkçe simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Flemenkçe- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Felemenkçeden farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’