Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Darice Tercüme

Darice – Türkçe Tercüme: Darice çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Hizmetleri, sözlü veya yazılı talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Dariceye ve Dariceden Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Darice Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Hizmetleri Darice yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Darice Yeminli Tercüme : ( Darice Noter Tasdikli Çeviri) : Darice- Türkçe veya Türkçe- Darice noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Darice yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Darice Apostil Çevirisi - Darice diploma Çevirisi - Darice Pasaport Çevirisi - Darice Sabıka Kaydı Çevirisi - Darice Doğum Belgesi Çevirisi - Darice Ölüm Belgesi Çevirisi - Darice Kimlik Belgesi Çevirisi - Darice Dilekçe Çevirisi - Darice Diploma Çevirisi - Darice Ehliyet Çevirisi - Darice İkametgâh Çevirisi - Darice Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Darice Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Darice Vergi Levhası Çevirisi - Darice Tapu Çevirisi - Darice Vize Belgesi Çevirisi vs.

Darice Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Darice tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Darice Gümrük Belgesi Çevirisi - Darice Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Darice Analiz Raporları Çevirisi - Darice Patent Başvuru Çevirisi - Darice Fizibilite Raporları Çevirisi - Darice Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Darice Teknik Şartname Çevirisi - Darice Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Darice Harita ve Kadastro Çevirisi - Darice Gazete Makalesi Çevirisi - Darice Kitap Çevirisi -Darice Dergi Çevirisi - Darice Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Darice Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Darice tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Darice Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Darice Mali Tablo Çevirisi - Darice Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Darice Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Darice Araştırma Çevirisi - Darice Beyan Çevirisi - Darice Fatura Çevirisi - Darice Mali Tablo Çevirisi - Darice Poliçe Çevirisi - Darice Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Darice Faaliyet Belgesi Çevirisi - Darice İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Darice Ekspertiz Rapor Çevirisi - Darice Proje Çevirisi - Darice Çizelge Çevirisi - Darice Ticari Sözleşme Çevirisi - Darice Sermaye Değişiklik Çevirisi - Darice Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Darice Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Darice tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Darice Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Darice Laboratuvar Testleri Çevirisi –Darice Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Darice Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Darice Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Darice Ürün Pazarlama Çevirisi - Darice Uzman Raporları Çevirisi - Darice Sağlık Raporu Çevirisi - Darice Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Darice Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Darice Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Darice Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Darice Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Darice Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Darice Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Darice Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Darice Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Darice Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Darice Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Hizmetleri olarak geniş Darice tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Darice- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Darice-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Darice-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Darice simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Darice- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Darice ’den farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’