Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Boşnakça Tercüme

Boşnakça – Türkçe Tercüme: Boşnakça çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Hizmetleri, sözlü veya yazılı talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Boşnakçaya ve Boşnakçadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Boşnakça Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Hizmetleri Boşnakça yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Boşnakça Yeminli Tercüme : ( Boşnakça Noter Tasdikli Çeviri) : Boşnakça- Türkçe veya Türkçe- Boşnakça noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Boşnakça yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Boşnakça Apostil Çevirisi - Boşnakça diploma Çevirisi - Boşnakça Pasaport Çevirisi - Boşnakça Sabıka Kaydı Çevirisi - Boşnakça Doğum Belgesi Çevirisi - Boşnakça Ölüm Belgesi Çevirisi - Boşnakça Kimlik Belgesi Çevirisi - Boşnakça Dilekçe Çevirisi - Boşnakça Diploma Çevirisi - Boşnakça Ehliyet Çevirisi - Boşnakça İkametgâh Çevirisi - Boşnakça Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Boşnakça Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Boşnakça Vergi Levhası Çevirisi - Boşnakça Tapu Çevirisi - Boşnakça Vize Belgesi Çevirisi vs.

Boşnakça Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Boşnakça tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Boşnakça Gümrük Belgesi Çevirisi - Boşnakça Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Boşnakça Analiz Raporları Çevirisi - Boşnakça Patent Başvuru Çevirisi - Boşnakça Fizibilite Raporları Çevirisi - Boşnakça Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Boşnakça Teknik Şartname Çevirisi - Boşnakça Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Boşnakça Harita ve Kadastro Çevirisi - Boşnakça Gazete Makalesi Çevirisi - Boşnakça Kitap Çevirisi -Boşnakça Dergi Çevirisi - Boşnakça Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Boşnakça Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Boşnakça tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Boşnakça Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Boşnakça Mali Tablo Çevirisi - Boşnakça Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Boşnakça Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Boşnakça Araştırma Çevirisi - Boşnakça Beyan Çevirisi - Boşnakça Fatura Çevirisi - Boşnakça Mali Tablo Çevirisi - Boşnakça Poliçe Çevirisi - Boşnakça Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Boşnakça Faaliyet Belgesi Çevirisi - Boşnakça İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Boşnakça Ekspertiz Rapor Çevirisi - Boşnakça Proje Çevirisi - Boşnakça Çizelge Çevirisi - Boşnakça Ticari Sözleşme Çevirisi - Boşnakça Sermaye Değişiklik Çevirisi - Boşnakça Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Boşnakça Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Boşnakça tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Boşnakça Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Boşnakça Laboratuvar Testleri Çevirisi –Boşnakça Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Boşnakça Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Boşnakça Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Boşnakça Ürün Pazarlama Çevirisi - Boşnakça Uzman Raporları Çevirisi - Boşnakça Sağlık Raporu Çevirisi - Boşnakça Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Boşnakça Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Boşnakça Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Boşnakça Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Boşnakça Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Boşnakça Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Boşnakça Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Boşnakça Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Boşnakça Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Boşnakça Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Boşnakça Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Hizmetleri olarak geniş Boşnakça tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Boşnakça- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Boşnakça-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Boşnakça-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Boşnakça simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Boşnakça- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Boşnakçadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’