Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Almanca Tercüme

Almanca – Türkçe Tercüme: Almanca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Almancaya ve Almancadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Almanca Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Almanca yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Almanca Yeminli Tercüme : ( Almanca Noter Tasdikli Çeviri) : Almanca- Türkçe veya Türkçe- Almanca noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Almanca yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Almanca Apostil Çevirisi - Almanca diploma Çevirisi - Almanca Pasaport Çevirisi - Almanca Sabıka Kaydı Çevirisi - Almanca Doğum Belgesi Çevirisi - Almanca Ölüm Belgesi Çevirisi - Almanca Kimlik Belgesi Çevirisi - Almanca Dilekçe Çevirisi - Almanca Diploma Çevirisi - Almanca Ehliyet Çevirisi - Almanca İkametgâh Çevirisi - Almanca Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Almanca Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Almanca Vergi Levhası Çevirisi - Almanca Tapu Çevirisi -Almanca Vize Belgesi Çevirisi vs.

Almanca Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Almanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Almanca Gümrük Belgesi Çevirisi - Almanca Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Almanca Analiz Raporları Çevirisi - Almanca Patent Başvuru Çevirisi - Almanca Fizibilite Raporları Çevirisi - Almanca Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Almanca Teknik Şartname Çevirisi - Almanca Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Almanca Harita ve Kadastro Çevirisi - Almanca Gazete Makalesi Çevirisi - Almanca Kitap Çevirisi -Almanca Dergi Çevirisi - Almanca Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Almanca Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Almanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Almanca Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Almanca Mali Tablo Çevirisi - Almanca Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Almanca Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Almanca Araştırma Çevirisi - Almanca Beyan Çevirisi - Almanca Fatura Çevirisi - Almanca Mali Tablo Çevirisi - Almanca Poliçe Çevirisi - Almanca Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Almanca Faaliyet Belgesi Çevirisi - Almanca İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Almanca Ekspertiz Rapor Çevirisi - Almanca Proje Çevirisi - Almanca Çizelge Çevirisi - Almanca Ticari Sözleşme Çevirisi - Almanca Sermaye Değişiklik Çevirisi - Almanca Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Almanca Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Almanca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Almanca Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Almanca Laboratuvar Testleri Çevirisi –Almanca Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Almanca Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Almanca Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Almanca Ürün Pazarlama Çevirisi - Almanca Uzman Raporları Çevirisi - Almanca Sağlık Raporu Çevirisi - Almanca Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Almanca Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Almanca Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Almanca Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Almanca Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Almanca Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Almanca Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Almanca Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Almanca Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Almanca Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Almanca Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Almanca tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Almanca- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Almanca-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Almanca-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Almanca simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Almanca- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Almancadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’